14:11:56
 Frissítés
Keresés
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
Találatok száma: még 268
... Elejére 2. lap 
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 10:26 | Sorszám: 1054
Talán inkább "hanyadik"?... ehh
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 30. 10:19 | Sorszám: 1053
FTC-Pécs

Budapest Népstadion 20 óra

4-1 jegemac
2-1 profi( szív-lélek játék, eredmény, az kellene, és kevesebb szöveg, azt ránk hagyhatnák szurkolókra, de ha már itt tartunk ez hányadik igazság hete is lesz?)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:19 | Sorszám: 1043
Nahhhh, csak azéééééééééééé..., így mán mingggggyán más....-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:03 | Sorszám: 1041
Némi kis ZŐD árnyalatban már most sem ártana...-)
De nagyon bitang lesz, csak költözzön belé lélek is...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 10:01 | Sorszám: 1040
Nem minden csak pénz kérdés, de ahogy én is hibázhatok, tévedhetek, úgy az akaratlan hibát, tévedést más esetében is el kell tudnom fogadni.
A mi esetünkben azonban többről is szó van.
Röviden csak annyit, nem várok el senkitől olyat, ami egyszerűen nem lehet a sajátja, de azt igenis elvárom,, mert valahol, valamikor beleszerelmesedett ebbe a csodálatos játékba, gyakorolni kezdte, profizmusra adta a fejét, hogy azt érzést ami elcsábította, igaz egy másik környezetben, itt nálunk profiként se csalja meg.
Csak ennyi.
Mert a játék lényege mindenhol a világon éppen ugyanaz.
Minden meccsen látni, érezni akarom a játékukon a tűzet, a szenvedélyt, oszt pont.

Igen, menjünk le Fehérvárra.
Ha lesz mérkőzés, akkor az lesz az idei utolsó, és záródjék bárhogy is ez a szezon, hát tartsuk oda az orcánkat. Így gondolom.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 09:26 | Sorszám: 1037
Én a helyén kezelem ezt a keretet, ezeket a játékosokat. Sohasem csaptam be, áltattam magam azzal, hogy tőlük olyasmit várjak el, ami csak hosszú évek egymásra épülő elköteleződésével, a környezethez, a közösség értékrendjéhez való teljes azonosulással válhat vérünkké. A labdarúgás, a csapatsport, a profi sport természetét viszont ismerjük. Csak annyit várok el tőlük, nem többet, hogy azoknak a kritériumoknak, amit egy profitól, a hivatását, a szenvedélyét választó profitól elvárható, de bárhol, írjon alá a világ bármely szegletében létező klubban, akkor annak feleljen meg, aztán ha érzelmileg is azonosulást érez, az már csak a hab a tortán...
De elsődlegesen legyen jobb, mint a mi fiunk, mint akinek időlegesen a helyére hozzuk Őket, mert eredményeket akarunk, mert eredményeket várunk el.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:43 | Sorszám: 1035
...küzdjenek...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 27. 07:43 | Sorszám: 1034
Jó reggelit kívánok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Szerintem a lélek, az, hogy végre elhagyva a szóvirágokat valóban szívvel, és lélekkel játszanak, küzdenek e a zsoldosaink az a lényegi kérdés, nem a szélek...
Ha az előbb felsoroltak végre nem csak szólam szintjén lesznek jelen az öltözőnkben, és mérkőzésen a játéktéren, igen, még zsoldosok öltözőjében is, mint amilyen jelenleg a mi öltözőnk, mert a profizmus ezt igenis megkövetelné, akkor a széleken rendben fogunk lenni...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 22. 20:44 | Sorszám: 1016
Paks - FTC
2013. november 24., vasárnap 18:30
HELYSZÍN: Paks, Fehérvári úti Stadion


0-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-2 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-2 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
1-3 Lorinc82
X-X Auróra
X-X Keresztkem
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 21. 10:52 | Sorszám: 1007
Végtére is Ő a "mi" száguldó Krónikásunk...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 11:22 | Sorszám: 992
Pont mint a legjobb Brazil szpíkerek...-)
De hát Portugália, és Brazília ahogy az a történelmi ismeretekből bárki számára világos lehet ugye...-)
Jövőre nekik hazai pályát fog jelenteni a VB.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 07:48 | Sorszám: 989
elnézést Wahorn..
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 20. 07:46 | Sorszám: 988
Szervusztok.
mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Lőrinc.
A jelek szerint sikerült az "ördögöt a falra festened, kiugratnod a nyulat a bokorból", mert a Pénzeszsák nyelvelő csapata utólagos korrekcióval (akár Stirlic a Gestapo épület bejáratánál a posztoló őrökkel szemben)megpróbált következetesnek látszani az ítélkezésében, és leosztott némi büntit a Haladás elleni mérkőzésünk kapcsán...
Az ostobák.
Nekünk elég büntetés volt már maga a mérkőzés is.

Macko.

Milyen gondolataid támadtak, csak nem pénzpocsékolás, irritáló rongyrázás, korrupció egyvelege?
Mert hasonló, földtől elrugaszkodott gondolatokat képtelen lennék támogatni Barátom...-)

Az indexnél a stadion látványterve alapján egészen más fantáziálás indult be...-)
Arról, hogy mi jut eszedbe a stadionról, Ők szépen le is írták a választható opciókat...
És ha már az indexes kérdésnél tartunk, akkor nekem erről a készülő építményről Wahor András jut első blikkre az eszembe, és az, hogy neki mi jutna ennek a stadionnak a látványáról az eszébe...-)
No azt hiszem, hogy akkor ezt jól meg is aszondtam...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 19. 09:27 | Sorszám: 983
Szervusz(tok)
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Nagyon nehéz ebben a mi mennyei bajnokságunkban a tippjátékosok dolga.
Hatványozottan igaz ez a mi szeszélyes, és formájában ingatag csapatunk esetében.
Ráadásul ugye most Paksra látogatunk, oda, ahol az utóbbi fordulók rendkívül eredménytelen szereplése miatt ultimátumot adtak a vezetők a játékosaik számára.
Ez a fejlemény pedig beláthatjuk, hogy nem könnyíti meg a csapatunk dolgát.
És akkor meg is érkeztünk a saját csapatunkhoz.
A csapatunkhoz, amely eddig jobbára retorikai fordulatokban vezetett elő maradandót. Stílusban, valamiféle állandónak nevezhető játékban, látványban, kevésbé.
Ehh..., nem könnyű tippoooolnom, viszont legalább bitang nehéz...
Ilyenkor szokták azt mondani, hogy lehet eső, lehet sár...
Legyen 1-2 mint a Te tipped Barátom, de inkább csak jóslás ez a részemről, és a győzelem utáni vágyakozásom ködös igézete...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 18. 08:00 | Sorszám: 981
Mi lenne akkor, ha a cirkuszban a légtornász, akit senki sem kerget fel a sátor kupolájába, oda önszántából kúszik föl estéről estére, azért, hogy adjon valamit, hogy szórakoztassa, hogy elkápráztassa a közönségét, csak egyszer is csalná a szenvedélyét?
......
Akkor a profizmusról pedig csak ennyit.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 18. 07:54 | Sorszám: 980
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Szégyen, nem szégyen, először életemben, úgy a 65. perc környékén szépen elaludtam egy Fradi mérkőzésen.
Pedig mondhatni a második félidő eleje valamivel tényleg mozgalmasabbra sikeredett,(nem volt nehéz) mint a teljes első félidő.
Régóta, nagyon régóta vagyok rajongó, rengeteg mérkőzést láttam eddigi életem során, és már kezdtem azt hinni, hogy értek mindent ebből a csodálatos játékból, de "vénségemre" rá kell jönnöm, hogy mégsem.
Elnézve az itthoni labdakergetőket, beleértve a külföldieket is, már azt sem értem, hogy ezek a fickók mi a búbánatért nem hagynak fel ezzel a csodálatos játékkal ha láthatóan ennyire örömtelen számukra ez az egész?
A pénz?
Tényleg csak a pénz, még az idehaza is megkereshető summa?
Ameddig ez nem változik idehaza, ameddig nem tér vissza a játék szeretete az arcokra is, addig szerintem teljesen felesleges bármilyen előrelépést várni nálunk...
Örömtelen, szabadon választott kötelező feladatként várva a mérkőzéseken való szereplést, amolyan tudjuk le gyorsan szükséges rosszként kezelve a történetet csak megmaradhatunk annak a semminek amivé mára vált a labdarúgásunk.
Ennek így nincs semmi értelme.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 13. 06:28 | Sorszám: 950
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Gránit keménységűen igaz észrevétel.

Más...

Ahogy az egy miénkéhez, az előzetesen elvárthoz mért szerényebb szereplés esetén elvárható, Orosz Pál, az FTC igazgatója megpróbált válaszolni a felmerülő kérdésekre, gondjainkra.
Valami olyasmit mondott, hogy majd a téli szünetben néhány játékos fejében rendet kell tenni.
Számomra már az igény felmerülése is érthetetlen, problémát jelent. Hiszen fizetett, professzionális játékosokról beszélünk. alapból rendnek kellene lenni a fejekben.
De ha már...
Akkor csak halkan, csendben volna egy költői kérdésem Palihoz.
Ha ezen a területen érez valami zavart az "erőben", akkor miért télen?
Miért nem TEGNAP próbált meg rendet rakni abban a néhány fejben?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:38 | Sorszám: 926
Azért ne add fel a reményt, néhány örök emberi érték megtartásában pedig Te lehetsz az egyik legbiztosabb, ennek az igazolására pedig ha igényelnéd itt volnék én, magam...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:18 | Sorszám: 924
Nem az én tisztem, de a kérdésedre a válasz..
Az én Jegemac Barátom igazán értékelhető módon élt az önirónia adta lehetőséggel...
Amit én a magam részéről "lájkolok"...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:14 | Sorszám: 923
Pedig halál egyszerű Barátom, és a neve...
Internet, aminek nem csak pozitív, hanem negatív hozadékai is vannak...-(
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:08 | Sorszám: 921
A saját véleményemet, és érzéseimet pedig nem írom le, mert az globális összeesküvés elmélet lenne, amely érintené a világ teljes mái labdarúgását...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 09:05 | Sorszám: 920
Barátom.

Ami jár, az jár.
Azt ami tizenegyes szerintem is fújja be a mára már inkább "kanárira, mint sem feketére hajazó éppen fungáló rigó" függetlenül attól, hogy a legelső, vagy a legutolsó, esetleg már az utolsó utáni percben történik.
De.
Ezzel a "törvényszerűnek érzetemmel" engedelmeddel nagyon nem értek egyet.
És a múlthéten a DVTK ellen, amikor számunkra meg nem adott tizenegyes hátrányáról szó sem volt, viszont, hogy még nehezebb legyen, az első percben azonnal kaptunk egy rapid gólt?
És ott a hátrány, az idegen környezet ellenére mégis mentünk tovább előre, próbálkoztunk, rengeteget futottak, akartak a játékosaink, aminek aztán ott meg is lett az eredménye?
Annak a mentalitásnak tegnap a nyomait sem éreztem a csapat egyetlen játékosán sem.
Miért?
A kérdés természetesen költői, és nem tőled várom a megválaszolását.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 11. 08:01 | Sorszám: 917
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Na ja, ha tetszik telitalálatot értél el Barátom, csak annak a kicsi fejecskének ne változott volna el annyira az arcfestése.
Nem titkolom, ezt a hazai vereséget már nem tudom nem tragédiaként megélni.
Részletesebb észrevételeket most nem tennék.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 09. 06:26 | Sorszám: 909
"Macskafogóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó"...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. november 07. 10:51 | Sorszám: 900
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Tudom, hogy nem sokan vagyunk itt jelen, de aki még nem volt, az menjen, és "látogasson", érdemes...-)
Egy igazi élmény, főleg a találkozás a méregzöld Barátommal...-)

http://www.youtube.com/watch?v=4s8wNd2Tv3Y
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...